piątek, 29 kwietnia 2016

Złota bramka Adriana!

Villarreal CF pokonał na El Madrigal 1:0 Liverpool FC, w pierwszym spotkaniu 1/2 finału Ligi Europy. Autorem zwycięskiej bramki dla Submarino w już doliczonym czasie gry był Adrian Lopez, który w 74 minucie zmienił na boisku Roberto Soldado.

Marzenia o pierwszym finale europejskiego pucharu dla Villarrealu są na wyciągnięciu ręki jak nigdy. Miejmy nadzieję, że trafienie Adriana Lopeza w 92. minucie będzie "złotym golem". Za tydzień chłopców trenera Marcelino czeka ciężka przeprawa na stadionie Anfield, ale są oni w stanie obronić jednobramkową przewagę co pokazali już w meczach z SSC Napoli i Spartą Praga.

Mecz na El Madrigal miał kilka faz. Początkowo inicjatywa należała do gości, ale druga część pierwszej połowy to już dominacja Submarino. Podobnie było na początku drugiej połowy po czym znowu do głosu doszli goście. Na całe szczęście w samej końcówce "zabójczy" cios zadał Adrian Lopez po kapitalnym podaniu Denisa Suáreza, który wyłożył piłkę napastnikowi jak na przysłowiowej tacy.

Z najciekawszymi sytuacjami spotkania i jak padały gole możecie zobaczyć klikając w poniższy skrót wideo.

Villarreal CF vs Liverpool FC - 1:0 (0:0)
1:0 Adrian Lopez (90+2')