czwartek, 22 września 2016

Remis w jaskini lwa!

Villarreal CF zremisował na wyjeździe 1:1 z Realem Madryt w spotkaniu 5. kolejki La Liga Santander. Tym samym Żółta Łódź ciągle jest niepokonana w tym sezonie Primera Division i z 9 oczkami na koncie (2 zwycięstwa i 3 remisy) zajmuje aktualnie 6. miejsce w tabeli.

Trener Fran Escribá przed meczem zapowiadał, że ma plan "antyreal" i nie były to tylko puste słowa. Villarreal skutecznie bronił się w pierwszej połowie i w jej końcówce objął prowadzenie po rzucie karnym podyktowanym po zagraniu ręką Sergio Ramosa w polu karnym. Jedenastkę na pewnie wykorzystał Bruno Soriano.

Niestety gospodarze tuż po przerwie bardzo szybko wyrównali. Gola na 1:1 w 48. minucie strzelił głową Sergio Ramos i tym samym odkupił grzechy za sprokurowanie rzutu karnego. Na całe szczęście po stracie gola obrona Submarino wciąż funkcjonowała bez zastrzeżeń i udało się dowieść do końca bardzo cenny remis.

Real Madrid CF: Casilla; Danilo, Varane, Sergio Ramos, Marcelo (Carvajal, m. 43); Kovacic, Kroos, James; Bale (Lucas Vázquez, m. 71), Benzema (Morata, m. 76), Cristiano Ronaldo.

Villarreal CF: Asenjo; Mario, Musacchio, Víctor Ruiz, José Ángel; Bruno, Jonathan dos Santos (N'Diaye, m. 87), Trigueros, Castillejo, Cheryshev (Soriano, m. 63); Sansone (Pato, m. 72).

Sędzia: González González.

Żółte kartki: Sergio Ramos, Cristiano Ronaldo, Kroos, Carvajal - José Ángel.