poniedziałek, 19 września 2016

Wygrana nad Realem Sociedad

Villarreal CF pokonał u siebie 2:1 Real Sociedad San Sebastian, w spotkaniu 4. kolejki La Liga Santander. Tym samym było to już drugie z kolei zwycięstwo Submarino w tym sezonie i z 8 punktami zajmuje ona 6. miejsce w tabeli.

Ekipa trenera Frana Escribá stopniowo się rozkręca i zanotowała trzecie z rzędu zwycięstwo, w tym drugie ligowe. Tym razem gospodarze zaatakowali od początku i mogli objąć prowadzenie w 16. minucie ale Pato przestrzelił rzut karny. Po kilku minutach udało im się jednak objąc prowadzenie po trafieniu Sansone. Włoch w 25. minucie podwyższył wynik po kapitalnym lobie praktycznie z połowy boiska. Goście odpowiedzieli w 34. minucie golem Yuri'ego, ale na szczęście na wyrównanie nie było już ich stać.

Villarreal CF: Asenjo; Mario, Musacchio, Víctor Ruiz, Jaume Costa; Castillejo (Jonathan dos Santos, m. 63), Trigueros, Bruno, Soriano (N'Diaye, m. 81); Pato (Cheryshev, m. 69), Sansone.

Real Sociedad: Rulli; Zaldúa, Mikel, Íñigo Martínez, Yuri (M. Bergara, m. 87); Illarramendi, Zurutuza, Oyarzabal (Concha, m. 81); Carlos Vela, Juanmi (Xabi Prieto, m. 66), Willian José.

Gole: 1-0. Min. 21: Sansone. 2-0. Min. 25: Sansone. 2-1. Min. 34: Yuri.

Sędzia: Clos Gómez.

Czerwona kartka: 90' - Zladúa (Real Sociedad).

Żółte kartki: Víctor Ruiz, Bruno - Rulli, Mikel, Zurutuza, Zladú.