sobota, 26 sierpnia 2017

Klęska w San Sebastian

Villarreal CF poległ na wyjeździe 0:3 z Realem Sociedad San Sebastian w spotkaniu 2. kolejki La Liga Santander 2017/2018. To druga porażka ekipy Frana Escriby w tym sezonie, a Submarino wciąż nie strzelili gola.

Przetrzebiona kontuzjami Żółta Łódź Podwodna nie miała nic do powiedzenia w starciu z Baskami z San Sebastian. Gospodarze nie patyczkowali się ekipą Escriby i od początku dyktowali warunki na boisku. Efektem tego było trafienie z 25. minuty, gdy po rzucie rożnym i niefortunnej interwencji bramkarza, który wybił piłkę przed siebie, z bliska do siatki trafił Willian Jose. W 35. minucie było już 2:0 gdy w zamieszaniu w polu karnym do siatki trafił Xabi Prieto. Piłkarze Villarrealu nie potrafili się otrząsnąć i odpowiedzieć. Gospodarze to wykorzystali i jeszcze przed przerwą dobili swojego rywala. W doliczonym czasie gry, po długim prostopadłym podaniu Elustondo, do bramki trafił Juanmi. Po zmianie stron na boisku działo się już niewiele.