piątek, 3 listopada 2017

Ważne zwycięstwo w Pradze

Villarreal CF pokonał na wyjeździe 2:0 czeską Slavią Praga w spotkaniu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. W innym spotkaniu grupy A kazaski FC Astana wygrał na wyjeździe 1:0 z izraelskim Maccabi Tel Aviv.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy przeważali i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Gola jednak strzelili gracze Villarreal i to oni schodzili na przerwę prowadząc po trafieniu Carlosa Bakki w 15 minucie.

Druga połowa należała już do Submarino. W bramce gospodarzy kapitalnie bronił doświadczony Lastuvka, a stuprocentową okazję zmarnował m.in. Bakka. W 89. minucie gospodarze strzelili sobie samobója za sprawą Simona Deli i tym samym ustalony został wynik spotkania.