piątek, 1 grudnia 2017

Straty odrobione z nawiązką

Villarreal CF rozbił u siebie 3:0 trzecioligowe SD Ponferradina w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Copa del Rey. Tym samym gospodarze odrobili straty z pierwszego meczu przegranego 0:1 i awansowali do kolejnej rundy rozgrywek.

Wynik mógłby wskazywać, że Submarino łatwo przyszło odrabianie strat, ale wcale tak nie było. Do przerwy kibice na  Estadio de la Cerámica nie zobaczyli bramek. Na całe szczęście po przerwie rozstrzelał się Cedric Bakambu, który najpierw trafił do siatki w 47. minucie, a drugiego gola dorzucił w 64. minucie. Wynik meczu na 3:0 ustalił Carlos Bacca w 64. minucie.

Co ważne do bramki Villarreal powrócił Sergio Asenjo po dziewięciu miesiącach przerwy spowodowanej poważną kontuzją.