niedziela, 21 stycznia 2018

Wygrana nad Levante

Villarreal CF pokonał u siebie 2:1 UD Levante w spotkaniu 20. kolejki La Liga Santander 2017/2018. Trafienia Triguerosa i Czeryszewa pozwoliły Submarino utrzymać 5. miejsce w tabeli LaLiga.

Gospodarze byli od początku tego spotkania stroną dominującą. Goście początkowo skutecznie się bronili, a ich golkiper popisał się efektowną paradą na linii. Ostatecznie prowadzenie Villarrealowi przyniosła jedenastka, którą na gola zamienił w 26. minucie Manu Trigueros.

Goście z Walencji byli w tym meczu tłem dla dobrze dysponowanych gospodarzy. Wygrana Villarrealu stała się praktycznie pewna w 50. minucie. Wówczas, po akcji z Enesem Unalem, wynik na 2:0 podwyższył Denis Czeryszew.

Piłkarzy Levante stać było w tym meczu tylko na honorowego gola. W doliczonym czasie gry, po rzucie karnym, zdobył go Roger Marti.

opis spotkania za: primeradivision.pl