poniedziałek, 12 marca 2018

Wygrana na Kanarach

Villarreal CF pokonał na wyjeździe 2:0 UD Las Palmas w spotkaniu 28. kolejki La Liga Santander 2017/2018. Submarino tym samym zakończyli pasmo dwóch kolejnych ligowych porażek i utrzymali 6. miejsce w ligowej tabeli.
W pierwszej połowie kibice oglądali tylko jedną dobrą sytuację. W 29. minucie Alen Halilović uderzył na bramkę, ale Sergio Asenjo dobrze interweniował. Do przerwy był zatem bezbramkowy remis.

W 67. minucie piłka wpadła w końcu do siatki. Carlos Bacca dostał podanie od Pablo Fornalsa. Zawodnik gości strzelił zza pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła w prawy górny róg. W kolejnych minutach Bacca miał szanse na kolejne gole, ale tym razem nie trafił. W doliczonym czasie gry Alejandro Galvez otrzymał czerwoną kartkę i gospodarze kończyli mecz w osłabieniu. Goście mieli również rzut karny, który na bramkę zamienił Nicola Sansone.

opis spotkania za: sport.onet.pl