czwartek, 19 lipca 2018

Remis z Hérculesem Alicante

We wtorek Villarreal CF rozegrał swoje pierwsze spotkanie towarzyskie podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Rywalem był trzecioligowy Hércules Alicante. Mecz na Mini Estadi zakończył się wynikiem 1:1.

Wydarzeniem był powrót do gry Santi Cazorli, który po 21 miesiącach przerwy powrócił do czynnego uprawiania futbolu. Ostatnio grał w Arsenalu Londyn, ale poważna kontuzja pięty groziła mu nawet zakończeniem kariery. Ostatecznie wrócił do Villarreal CF i ponownie będzie bronił jego barw.

Javi Calleja w spotkaniu wykorzystał aż 23 zawodników i w praktyce każdą połowę rozegrała inna jedenastka. Bramkę dla Submarino strzelił w 48' Gerard Moreno, a do remisu w 82' doprowadził Salinas.