czwartek, 9 sierpnia 2018

Remis z Realem Zaragoza

Villarreal CF zremisował 1:1 z drugoligowym Realem Zaragoza w towarzyskim spotkaniu rozegranym na Mini Estadi de la Ciudad Deportiva. Gola dla Submarino w 17. minucie strzelił Gerard Moreno, a wyrównał w 52. minucie Pep Biel.

To był przedostatni mecz sparingowy przed starciem nowego sezonu. Villarreal w pierwszej połowie pokazał się z bardzo dobrej strony. Szybka i kombinacyjna gra mogła podobać się kibicom. Niestety brakowało skuteczności i do przerwy Submarino prowadzili tylko jedną bramką. Trafienie Gerardo Moreno było jego czwartym w meczach testowych.

W drugiej połowie obraz gry zbytnio się nie zmienił. Submarino dalej dominowali, ale to goście potrafili wyrównać w 52. minucie po golu Pepe Biela. Gospodarze mieli jeszcze okazje by rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale kapitalnie bronił Raton i szwankowała skuteczność.