piątek, 31 sierpnia 2018

Losowanie LE

W piątkowe południe w Monaco odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Europy 2018/2019. Villarreal CF była drużyną rozstawioną z pierwszego najwyższego koszyka i trafił do grupy G z Rapidem Wiedeń, Spartakiem Moskwa i Glasgow Rangers.

Trzeba obiektywnie przyznać, że Submarino nie miała szczęścia w losowaniu. Trafiła na bardzo mocnych rywali, ale patrząc na potencjał kadrowy ekipy Javi Calleji awans z grupy jest obowiązkiem. Teoretycznie najsilniejszym rywalem powinien być aktualny wicemistrz Rosji.

  • Villarreal CF – Glasgow Rangers -  20 września 18:55, Estadio de la Cerámica.
  • Spartak Moskwa – Villarreal CF - 4 października 21:00, Otkrytie Arena.
  • Villarreal CF – Rapid Wiedeń - 25 października 21:00,  Estadio de la Cerámica.
  • Rapid Wiedeń – Villarreal CF - 8 listopada 18:55, Allianz Stadion.
  • Glasgow Rangers – Villarreal CF - 29 listopada 21:00, Ibrox Stadium.
  • Villarreal CF – Spartak Moskwa. 13 grudnia 18:55, Estadio de la Cerámica.

Pozostałe grupy:

Grupa A: Bayer Leverkusen (Niemcy), Ludogorets (Bułgaria), FC Zurych (Szwajcaria), AEK Larnaka (Cypr)

Grupa B: Red Bull Salzburg (Austria), Celtic Glasgow (Szkocja), RB Lipsk (Niemcy), Rosenborg (Norwegia)
Grupa C: Zenit St. Petersburg (Rosja), FC Kopenhaga (Dania), Bordeaux (Francja), Slavia Praga (Czechy)
Grupa D: Anderlecht (Belgia), Fenerbahce (Turcja), Dinamo Zagrzeb (Chorwacja), Spartak Trnava (Słowacja)

Grupa E: Arsenal (Anglia), Sporting Lizbona (Portugalia), Karabach (Azerbejdżan), Worskła Połtawa (Ukraina)

Grupa F: Olympiacos (Grecja), AC Milan (Włochy), Real Betis (Hiszpania), F91 Dudelange (Luksemburg)

Grupa H: Lazio Rzym (Włochy), Olympique Marsylia (Francja), Eintracht Frankfurt (Niemcy), Apollon (Cypr)

Grupa I: Besiktas (Turcja), KRC Genk (Belgia), Malmo (Szwecja), Sarpsborg (Norwegia)

Grupa J: Sevilla (Hiszpania), Krasnodar (Rosja), Standard Liege (Belgia), Akhisar Belediyespor (Turcja)

Grupa K: Dynamo Kijów (Ukraina), FK Astana (Kazachstan), Rennes (Francja), FK Jablonec (Czechy)

Grupa L: Chelsea (Anglia), PAOK Saloniki (Grecja), BATE Borysów (Białoruś), MOL Vidi (Węgry)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza