sobota, 29 sierpnia 2015

Denis Suárez w Villarreal


Pomocnik Denis Suárez podpisał 4-letnią umowę z Villarreal. Władze Submarino już oficjalnie doszły do porozumienia z FC Barceloną, która była właścicielem jego karty zawodniczej i FC Sevillą, do której rok temu został wypożyczony na dwa sezony.

21-latek rok temu trafił do Sevilli z Barcelony w ramach wypożyczenia związanego z transferem  Ivana Rakiticia na Camp Nou. W minionym sezonie łącznie rozegrał dla triumfatorów Ligi Europy 47 meczów i strzelił sześć goli. Często wchodził jednak tylko z ławki, dlatego też chciał zmienić klub.

Ofensywny pomocnik trafił do Villarreal na zasadzie transferu definitywnego i podpisał 4-letnią umowę. Submarino zapłaci za niego 4 miliony euro, które trafią na konto zespołu z Andaluzji. Po tym sezonie Barcelona zagwarantowała sobie prawo odkupienia Suareza za 3 miliony euro, a jeśli zdecyduje się to zrobić latem 2017 roku - za 6 milionów euro.

Suárez wcześniej był zawodnikiem rezerw Barcelony oraz Celty, a także Manchesteru City, w którym jednak nie zdołał zadebiutować. Jest też młodzieżowym reprezentantem Hiszpanii.

transfery.info - marca.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz