środa, 5 października 2016

¡Olé! Przewodnik Kibica LaLiga 2016/17

Ukazał się kolejny numer magazynu ¡Olé! z Przewodnikiem Kibica LaLiga na sezon 2016/17. To już trzecia ligowa kampania, gdy ekipa młodych dziennikarzy tworzy tę unikatową na polskim rynku publikację.

To 120-stronicowe wydanie w całości poświęcone hiszpańskiemu futbolowi. Znajdziecie w nim zarówno pełne zestawienie informacji na temat wszystkich klubów Primera División, jak i część publicystyczną. W Przewodniku Kibica LaLiga 2016/17 m.in.:- aktualne składy i informacje na temat wszystkich klubów LaLiga Santander;
- opracowanie ekip z Segunda División;
- opinie polskich oraz hiszpańskich ekspertów;
- publicystyka;
- terminarz;
- dane na temat historii ligi;
- mapa hiszpańskich rozgrywek;
- zestawienie sędziów z najwyższej klasy rozgrywkowej;
- statystyki minionego sezonu.

To tylko część tego, co oferuje najnowszy Przewodnik Kibica LaLiga. Sięgając po wydanie dowiecie się wszystkiego, co każdy ‒ zarówno wytrawny, jak i początkujący ‒ fan hiszpańskiego futbolu powinien wiedzieć. Co turnieje reprezentacyjne wnoszą w ligową rzeczywistość? Kto stoi za najgłośniejszymi nazwiskami, rozgrzewającymi transferowe lato? Dla kogo w tej kampanii warto zaglądać na zaplecze La Liga? Co dziennikarze zza Pirenejów przewidują w nadchodzącym sezonie? To tylko niektóre z pytań, na jakie ta publikacja udzieli Wam odpowiedzi.

Przewodnik Kibica LaLiga 2016/17 to publikacja kompletna, w której zadbano, by wszelkie informacje były aktualne. Wydanie zamknięto 20 września, dzięki czemu otwierając Przewodnik możecie być pewni, że klubowe kadry są kompletne i obejmują nawet tych zawodników, których dołączenie do klubów zaskoczyło kibiców w ostatnich dniach, a nawet godzinach. Sięgając po to wydanie dostaniecie magazyn w pięknej oprawie graficznej, który posłuży wam znacznie dłużej niż kilka pierwszych tygodni sezonu.

Najnowsze wydanie ¡Olé! z Przewodnikiem Kibica LaLiga na sezon 2016/17 można zamówić w sklepie internetowym http://sklep.olemagazyn.pl oraz kupić w salonach sieci EMPIK na terenie całego kraju. Cena publikacji to 12,90 zł z możliwością darmowej przesyłki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz