poniedziałek, 31 lipca 2023

Rozbici przez Sporting CP

Embed from Getty Images

Villarreal CF przegrał 0:3 ze Sportingiem CP w towarzyskim spotkaniu rozegranym w niedzielny wieczór w Lizbonie. Bilans Submarino w pretemporadzie to 3 porazki 1 wygrana i 1 remis. Nie wygląda to wiec optymistycznie.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando ekipy Quique Setiéna, ale to gospodarze tuż przed przerwą strzelili gola. Villarreal strzelił nawet dwie bramki, ale arbiter ich ostatecznie nie uznał. Druga połowa to już przewaga gospodarzy udokumentowana dwoma kolejnymi bramkami.

Ostatnie dwa mecze towarzyski Submarino rozegrają w sobotę i niedzielę w turnieju Sela Cup na St. James Park w Newcastle. W sobotę zmierzą się z francuskim OGC Nice, a w niedzielę z gospodarzami Newcastle United.

Sporting CP vs Villarreal CF - 3:0 (1:0)
1:0. Min. 43: Edwards.
2:0. Min. 71: Pedro Gonçalves.
3:0. Min. 75: Paulinho.