poniedziałek, 28 sierpnia 2023

Rollercoaster z Barceloną

Embed from Getty Images
Villarreal CF przegrał na Estadio de la Cerámica 3:4 z FC Barceloną w spotkaniu 3. kolejki LaLiga EA Sports 2023/24. Mecz miał szalony przebieg, a jego losy zmieniały się diametralnie. Niestety na koniec górą byli Katalończycy.

Gospodarze rozpoczęli mecz z animuszem, ale szybko zostali skarceni dwoma trafieniami Gaviego i De Jonga. Nie zniechęciło ich to i do przerwy potrafili doprowadzić do remisu po trafieniu Foyta i Sorlotha.

Na początku drugiej połowy Villarreal wciąż dominował i Alex Baena w 50. minucie wyprowadził Submarino na prowadzenie. Niestety to podrażniło Blaugranę, która najpierw wyrównała za sprawą Ferrana, a w 71. minucie po zamieszaniu w polu karnym na 3:4 trafił Robert Lewandowski.

Trener Setien dokonał kolejnych zmian, ale pomimo kilku okazji wynik nie uległ już zmianie.

Jak padały bramki i wyglądał przebieg spotkania można zobaczyć na poniższym skrócie wideo.