piątek, 23 października 2015

Rozbili Dinamo Mińsk

Villarreal CF pokonał na El Madrigal 4:0 białoruskie Dinamo Mińsk w trzecim spotkaniu fazy grupowej Ligi Europy. W innym meczu grupy E austriacki Rapid Wiedeń pokonał u siebie 3:2 czeską Viktorię Pilzno.

Gospodarze nie mieli najmniejszego problemu z pokonaniem białoruskiego rywala i po dwóch kolejnych porażkach ligowych z Levante i Celtą Vigo powrócili na drogę zwycięstwa. Miejmy nadzieję, że nie zejdą z niej w niedzielę, gdy zmierzą się na wyjeździe z Las Palmas.

Bohaterem spotkania był Cedric Bakambu, który w pierwszej połowie dwukrotnie pokonał bramkarza rywali i z czystym sumieniem mógł ustąpić w drugiej połowie pola gry młodziutkiemu Nahuelowi Leivie. Kolejne dwie bramki w drugiej połowie dorzucili Soldado i Bailly. Dzięki wygranej Żółta Łódź Podwodna awansowała na drugie miejsce w tabeli grupy E, premiujące awansem do fazy pucharowej.

O tym jak przebiegało spotkanie możecie się przekonać oglądając pod tym linkiem obszerny skrót spotkania - skrót meczu.