piątek, 4 grudnia 2015

Pierwszy mecz dla Huesci


Villarreal CF przegrał w czwartkowy wieczór na wyjeździe 2:3 z SD Huesca, w pierwszym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Hiszpanii. Rewanżowe spotkanie na El Madrigal zostanie rozegrane 16 grudnia.

Niestety sprawdziły się moje obawy z zapowiedzi meczowej, że gospodarze występujący po raz pierwszy pod wodzą nowego trenera, Juána Antonio Anquela, będą się chcieli zaprezentować z jak najlepszej strony i sprawić niespodziankę. Sztuka ta im się udała, choć pewnym usprawiedliwieniem jest fakt, że trener Marcelino nie desygnował do gry najsilniejszego składu. 

Samo spotkanie miało bardzo emocjonujący przebieg i padło w nim aż pięć bramek. Submarino na dwa pierwsze trafienia gospodarzy za każdym razem odpowiadali swoim i doprowadzali do remisu. Niestety na decydujące trafienie Machisa w 75 minucie już nie odpowiedzieli. W rewanżu mimo wszystko faworytem do awansu będzie Villarreal, któremu do awansu wystarczy wygrać 1:0 czy 2:1.


SD Huesca: Whalley; Álvarez, López, Moreno, Christian Fernández; Machís, Manolín, Fran Mérida, Tyronne (Bambock, 58’), Camacho (Morillas, 77’); y Luis Fernández (Figueroa, 69’).

Villarreal CF: Barbosa; Miguelón (Jaume Costa, 88’), Musacchio, Bailly, Jokic; Nahuel, Trigueros, Jonathan dos Santos (Bruno, 60’), Samu Castillejo; Samuel y Bakambu (Soldado, 60’).

Bramki: 1-0 min. 2: Luis Fernández. 1-1, min. 51: Nahuel. 2-1, min. 52: Fran Mérida, de penalti. 2-2, min. 57: Bakambu. 3-2, min. 74: Machís.

Sędzia: Carlos del Cerro Grande.

Czerwona kartka: 90' Christian (Huesca).

Żółte kartki: Íñigo López, David Moreno (Huesca) - Jokic, Bailly, Nahuel (Villarreal).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz