środa, 3 lutego 2016

Perez nie zgodził się na transfer Czeryszewa do Villarrealu


Rosyjski pomocnik ostatecznie zasilił szeregi Valencii. Dlaczego nie wrócił do Villarrealu? Hiszpańska prasa widzi ku temu powody.

"To nie było możliwe" - w ten krótki sposób Czeryszew skomentował próbę powrotu na Madrigal. Choć dużo się mówiło o tym, że Rosjanin ponownie będzie reprezentował barwy Submarino, to jednak od początku było wiadome, że Florentino Perez nie pozwoli na ten transfer. Przede wszystkim dlatego, że sternik Królewskich ma za złe włodarzom Villarrealu to, że nie poinformowali go o żółtych kartkach pomocnika, który wystąpił w feralnym spotkaniu z Cadizem, co skutkowało wyeliminowaniem Realu z rozgrywek Copa del Rey. Ponadto prezes stołecznego klubu zwyczajnie nie chce wzmacniać rywala, który jest raptem trzy punkty w lidze za jego zespołem.

"Nikomu nie jest łatwo, gdy nie jest uwzględnianym do meczowego składu po dobrym poprzednim sezonie" - mówił wczoraj na konferencji prasowej Czeryszew. "Muszę jednak nabywać doświadczenia i wyciągać wnioski z każdej sytuacji, bez względu czy jest ona pozytywna czy negatywna".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz