czwartek, 3 marca 2016

Wyjazdowy remis z Celtą Vigo

Villarreal CF zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Celtą Vigo, w spotkaniu 27. kolejki Liga BBVA. Tym samym Submarino może się pochwalić passą 14 kolejnych spotkań ligowych bez porażki, co jest kolejnym wyśrubowaniem najlepszego osiągnięcia w historii.

Punkt zdobyty w Galicji jest bardzo cenny, bo Celta Vigo to jedna z drużyn, która próbuję dogonić Villarreal w tabeli i odebrać Submarino 4. pozycję w tabeli dającą prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Po tym meczu drużyna prowadzona przez trenera Marcelino wciąż ma sporą przewagę nad 5. Sevillą (9 punktów) i 6. Celtą (11 punktów). 
Uczciwie trzeba przyznać, że to gospodarze dominowali w tym spotkaniu, ale Villarreral po raz kolejny pokazał, że w tym sezonie perfekcyjnie prezentuje się w grze defensywnej. 

Obszerny skrót spotkania
 RC Celta Vigo:
Sergio - Hugo Mallo, Cabral, Sergi Gómez, Jonny - Wass, Marcelo Díaz, Aspas, Nolito (Radoja, 87’) - Orellana, Guidetti (Bongonda, 69’).

Villarreal CF: Areola - Mario, Bailly, Víctor Ruiz, Rukavina - Pina, Trigueros (Bruno, 74’), Denis Suárez, Nahuel (Adrián López, 64’) - Baptistao (Castillejo, 63’), Bakambu.

Żółte kartki: Marcelo Díaz, Cabral (Celta Vigo) - Nahuel, Denis Suárez, Bailly, Mario, Rukavina (Villarreal).

Sędzia: Santiago Jaime Latre.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz