poniedziałek, 7 listopada 2016

Wybrana nad Betisem

Villarreal CF pokonał u siebie 2:0 Real Betis, w spotkaniu 11. kolejki La Liga Santander. Dzięki wygranej i porażce Atletico Madryt z Realem Sociedad, Submarino awansowała na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Villarreal powrócił do wygrywania po dwóch kolejnych porażkach, w lidze z Eibar i Osmalisporem w Lidze Europy.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 30. minucie po efektownym uderzeniu z dystansu Triguerosa. Po chwili mogło być już 2:0, ale stuprocentową sytuację zmarnował Sansone.

Kilka minut po przerwie w 53. minucie drugą bramkę strzelił Roberto Soriano, który również popisał się uderzeniem z dystansu. Od tego momentu gospodarze umiejętnie kontrolowali przebieg spotkania, a szansę na trzeciego gola miał jeszcze Cedric Bakambu.