wtorek, 4 lipca 2017

Villarreal news


Odrzucono ofertę West Ham United za Cedricka Bakambu. Alfred N'Diaye otrzymał wolną rękę w kwestii opuszczenia klubu. Bruno Soriano operowany.

Villarreal CF odrzucił ofertę za napastnika Cedricka Bakambu jaką wystosował angielski West Ham United. Brytyjska gazeta The Telegraph twierdzi, że londyński klub zaoferował za niego 25 mln euro. Submarino domagają się za Kongijczyka 35 mln euro, czyli tyle ile wynosi w jego umowie sumą odstępnego.

Pomocnik Alfred N'Diaye otrzymał od władz Submarino wolną rękę w kwestii zmiany klubu. Rok temu zapłacono ze niego Betisowi blisko 6 mln euro, ale nie potrafił on się przebić do składu Villarreal i nie został uwzględniony w planach trenera na nowy rok. Wstępne zainteresowanie nim wyrazili Olympique Marsylia i turecki Bursaspor.

Pomocnik i kapitan Bruno Soriano został poddany operacji lewego piszczela, który przeszkadzał mu w grze pod koniec sezonu. Sztab medyczny uznał, że zabieg w okresie pomiędzy sezonami będzie najlepszym wyjściem by pozbawić go bolesnej dolegliwości. Rekonwalescencja 33-latka potrwa 2-3 miesiące. 

marca.com - mundodeportivo.com

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz