niedziela, 29 października 2017

Cenny punkt na Wanda Metropolitano

Villarreal CF zremisował na wyjeździe 1:1 z Atletico Madryt w spotkaniu 10. kolejki La Liga Santander 2017/2018. Bramkę dającą cenny punkt strzelił w 81. minucie Carlos Bacca.

Na pierwszą groźniejszą sytuację w tym spotkaniu czekaliśmy do 42. minuty. Wtedy to dobrą okazję miał Niguez, ale nie udało mu się posłać piłki do siatki rywali.

Pod koniec tej części gry prowadzenie madrytczykom mógł dać Godin, jednak bardzo dobrze interweniował golkiper Żółtej Łodzi Podwodnej.

Piłkarze Simeone objęli prowadzenie w 61. minucie. Wówczas na listę strzelców "wpisał się" Correa.

Kilka minut potem zawodnicy Atletico Madryt mogli podwyższyć na 2:0, lecz tym razem dobrej sytuacji nie wykorzystał Gameiro, który musiał uznać wyższość dobrze interweniującego Barbosy.

Piłkarze Villarrealu doprowadzili do wyrównania w 81. minucie kiedy to bramkę zdobył Bacca. Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne trafienia i obie ekipy podzieliły się punktami.