poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wpadka na Municipal de Butarque

Villarreal CF przegrał na wyjeździe 1:3 z CD Leganes w spotkaniu 14. kolejki La Liga Santander 2017/2018. Druga porażka z rzędu oznacza, że Submarino tracą już 7 oczek do strefy LM.

W pierwszej połowie spotkania nie mieliśmy zbyt wiele ciekawej gry, ale zostało nam to wynagrodzone po zmianie stron. Wówczas to w 60 minucie Trigueros wypuścił na wolne pole Rabę, ten wygrał pojedynek z obrońcą i minął wychodzącego na 30 metr bramkarza - piłka znalazła się w siatce.

Później jednak istniało już tylko Leganes. W 72 minucie Amrabat zagrał piłkę na lewe skrzydło, a Diego Rico zdecydował się na uderzenie z narożnika pola karnego i zaskoczył bramkarza.

Dziesięć minut później było już 2:1 dla miejscowych, gdy Gabriel podał przed polem karnym do Nabila El Zhara, a ten zwiódł obrońcę i uderzył po długim rogu poza zasięgiem golkipera Villarreal.

W doliczonym czasie gry Leganes ustaliło wynik na 3:1. Amrabat zbiegł z prawego skrzydła i zgrał futbolówkę do Gabriela, a ten trafił do pustej bramki.

opis spotkania za: primeradivision.pl