piątek, 12 czerwca 2020

Przyszłość Cazorli niepewna?


Pomocnik Villarreal Santi Cazorla poinformował, że podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości. Na razie nie chce jej jednak ogłaszać. Jego obecna umowa z klubem wygasa 30 czerwca br.

35-letniemu piłkarzowi, który w barwach Żółtych Łodzi Podwodnych wrócił do wysokiej formy po bardzo poważnych problemach zdrowotnych, z końcem czerwca wygasa obecna umowa.

- Podjąłem już decyzję w sprawie swojej przyszłości, ale teraz nie czas o tym mówić. Moja przyszłość zależy ode mnie - powiedział Cazorla w programie El Larguero w Cadena Ser.

- Czy mógłbym zagrać dla innego klubu po Villarrealu? Jest wiele możliwości. Wiem czego chcę i ta przerwa dała mi czas na przemyślenia i wysłuchanie mojego ciała. Muszę wiedzieć, kiedy powinienem powiedzieć stop - kontynuował.

- Podejmę decyzję i ją ogłoszę, ale teraz skupiam się na lidze i na naszych pozostałych 11 spotkaniach - dodał doświadczony zawodnik Villarreal.

W obecnym sezonie Cazorla rozegrał na boiskach La Liga 24 spotkania, zdobywając w nich osiem bramek i notując osiem asyst.

primeradivision.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz