piątek, 18 czerwca 2021

Manu Morlanes powróci do Villarreal


Manu Morlanes zostanie odkupiony przez Villarreal CF z drugoligowej Almerii. Submarino za odzyskanie 22-letniego pomocnika zapłaci 4 mln euro, ale w sumie będzie to ją kosztować milion euro.

Manu Morales rok temu został wypożyczony do Almerii. Klub ten zagwarantował sobie prawo jego wykupu za 3 mln euro i z tej opcji skorzysta. Jednak Villarreal zawarł w umowie klauzulę, że w ciągu trzech sezonów może go ponownie wykupić za odpowiednio 4 mln euro (po roku), 5 mln (po 2 latach) i 6 mln (po 3 latach).

Władze Villarreal CF już po roku uznały, że warto środkowego pomocnika sprowadzić ponownie. W tej sytuacji Almeria najpierw zapłaci 3 mln euro, a następnie Submarino odda jej 4 mln euro. W sumie powrót gracza będzie kosztował 1 mln euro.

Kontrakt Moralesa z Villarreal będzie jeszcze ważny przez dwa sezony. Gracz będzie trenował z Villarreal i czekał na decyzję trenera Emery'ego. W przypadku gdy ten nie będzie zadowolony z jego postawy niewykluczony jest transfer do innego klubu. Jego usługami zainteresowane są m.in. Español, Granada, Alavés czy Lazio.

as.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz