czwartek, 23 września 2021

W końcu wygrali!

Villarreal CF pokonał na Estadio de la Ceramica 4:1 Elche CF w spotkaniu 6. kolejki La Liga Santander 2021/2022. Była to pierwsza wygrana Submarino w aktualnym sezonie ligowym i 5. kolejne spotkanie bez porażki.

Już w piątej minucie Yeremi Pino wykorzystał podanie Paco Alcacera, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Co prawda, Johan Mojica z Elche zdołał wyrównać, ale jeszcze przed przerwą Manu Trigueros zdobył kolejnego gola dla Żółtej Łodzi Podwodnej. Po zmianie stron Alcacer popisał się kolejnym świetnym podaniem, tym razem do Arnauta Danjumy. Dla nowego nabytku Villarrealu był to już trzeci gol we wszystkich rozgrywkach. W dosłownie ostatnich sekundach gospodarze wyprowadzili jeszcze kontrę, którą z łatwością wykorzystał Alberto Moreno, ustalając wynik. To zwycięstwo pozwoli graczom z Estadio de la Ceramica nieco wspiąć się po szczeblach tabeli. Obecnie zajmują jedenaste miejsce.

Relacja z meczu za: goal.pl