poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Mocny start ligi!

Villarreal CF pewnie pokonał 3:0 na wyjeździe beniaminka Real Valladolid w spotkaniu 1. kolejki La Liga Santander 2022/2023. Submarino tym samym zostało pierwszym liderem rozgrywek.

Żółta Łódź Podwodna dominowała od początku, ale pomimo kilku dogodnych sytuacji do przerwy bramki nie padły. Najlepszą tuż przed przerwą miał Jeremy Pino, ale jego strzał obroniły były bramkarz Sumbarino Sergio Asenjo.

Druga połowa to już popis ekipy Unai Emerego. W 49. minucie wynik otworzył Jackson, a wynik spotkania w końcówce ustalił rezerwowy Alex Baena, który strzelił dwa gola. Zwłaszcza ta druga była pięknej urody.