poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Remis z Fulham

W niedzielę Villarreal CF zremisował 1:1 na wyjeździe w towarzyskim spotkaniu z Fulham FC. Bramkę dla Submarino strzelili Dani Parejo w 34. minucie, a wyrównał w 86. minucie Aleksandar Mitrovic.

Żółta Łódź Podwodna kontynuuje dobrą passę w towarzyskich meczach przedsezonowych. Był to szósty mecz i bilans to 4 wygrane i 2 remisy.

Na kameralnym stadionie Craven Cottage panowała fantastyczna atmosfera. Publiczność dopisała, bo był to ostatni mecz gospodarzy przed startem Premier League. Po sobotnim meczu z Southampton trener Uai Emery dał odpocząć tym graczom, którzy rozegrali najwięcej minut w tym spotkaniu.

Jak wyglądał przebieg spotkania można zobaczyć na poniższym skrócie wideo.

Fulham FC vs Villarreal CF - 1:1 (0:1)
0:1 Dani Parejo (34')
1:1 Aleksandar Mitrovic (86')

Fulham FC: Rodak; K. Tete (m. 84, Cairney), Adarabioyo, Ream, Robinson; A. Pereira (m. 84, Mbabu), Reed, De Cordova-Reid, Palhinha (m. 70, Harris), Kebano (m. 61, Stansfield); Mitrovic.

Villarreal CF: Rulli; Foyth (m. 76, Kiko F.), R. Albiol, J. Cuenca, Estupiñán (m. 76, A. Pedraza); Coquelin (m. 67, Capoue), Carlo (m. 67, M. Morlanes), Parejo (m. 67, Álex B.); Chukwueze (m. 67, Yeremy), J.L. Morales (m. 46, N. Jackson), Dia (m. 46, Fer Niño / m. 76, Gerard).

Żółte kartki: Kebano, Mitrovic - Foyth, R. Albiol.

Sędzia: John Brooks.