piątek, 2 września 2022

Johan Mojica ostatnim wzmocnieniem

W ostatnim dniu transferowym Villarreal CF pozyskał z Elche CF kolumbijskiego obrońcę Johana Mojicę. Podpisał on 4-letnią umowę i kosztował ,5 mln euro.

Angaż Johana Mojiki na papierze nie ma wad. Kolumbijczyk swoim doświadczeniem może wnieść sporo do szatni „Żółtej łodzi podwodnej”, a jego solidna gra na przestrzeni ostatnich kilku lat w LaLidze powinna wzbudzać spokój.

Wychowanek Deportivo Cali na hiszpańskiej ziemi występuje już od 2013 roku, co pozwala twierdzić, iż świetnie zna realia na nich panujące.

Do tej pory w rozgrywkach LaLigi zameldował się na murawie 96 razy, broniąc barw Rayo Vallecono, Girony i Elche. Nieco więcej czasu spędził na jej zapleczu – 112 gier.

Nowy nabytek z Santiago de Cali otrzymał trykot z numerem 12.

Na miejscu czeka go jednak wymagająca rywalizacja o względy Unaia Emery’ego. Hiszpański szkoleniowiec, jak na razie na lewej stronie defensywy stawia na Alfonso Pedrazę, który prezentuje się w ostatnim czasie wyśmienicie, grając od deski do deski.

Tym samym działacze z Estadio La Cerámica pieczętują piąty ruch w wygasającym już letnim mercato. Przedtem przywitali oni w swych szeregach Kiko Femeníę, José Luisa Moralesa, Pepe Reinę, Giovaniego Lo Celso (wypożyczenie z Tottenhamu). 

transfery.info

1 komentarz:

  1. This is an affiliate web site, if you make a deposit with a casino we earn a commission. To make things much more difficult, entry to many overseas online e-wallets are banned or severely restricted for South Koreans. Even one of the in style gambling e-wallets, PayPal has a different operation for Koreans that come with some strict restrictions – like you are not allowed to switch funds to non-Korean PayPal accounts. For instance, gamers in South Korea who win one thing on the native lottery are subject to gambling taxes of anything between 22% and 30%. It’s a lot of money cash} to lose, which 1xbet is clearly irritating for South Koreans.

    OdpowiedzUsuń