niedziela, 30 sierpnia 2015

Nie spodziewałem się takiego debiutu

Napastnik Cédric Bakambu w piątkowym spotkaniu z Espanyolem zadebiutował w barwach Villarreal w spotkaniu Primera Division. Reprezentant Demokratycznej Republiki Konga wszedł na boisko w 64 minucie i m.in dzięki jego dwóm trafieniom udało się odnieść zwycięstwo.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się strzelić bramkę w debiucie na El Madrigal. Najważniejsze jest jednak to, że udało nam się wygrać to spotkanie. Spodziewałem się debiutu przed własną publicznością, a bramki są dla mnie dodatkowym bonusem.

Zapytany o współpracę z Soldado, który miał udział przy jego obu bramkach odparł - To jest znakomity zawodnik i mam nadzieję, że u jego boku wiele się jeszcze nauczę.

Zapytany o cele bramkowe na nadchodzący sezon, stwierdził - Najważniejszą rzeczą są zwycięstwa drużyny, a nie to ile bramek strzelę.

Na koniec podzielił się uwagami na temat różnic w poziomie Primera Division i ligi tureckiej, gdzie grał w Bursaspor - Tutaj gra się szybciej, a zawodnicy prezentują zdecydowanie wyższy poziom, Mam nadzieję, że szybko się do tego przyzwyczaję i zgram ze swoimi nowymi kolegami z drużyny.

villarrealcf.es

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz