piątek, 25 września 2015

Pojedynek starych znajomych

Sobotnie spotkanie na El Madrigal pomiędzy Villarreal i Atletico Madryt zapowiada się ekscytująco, bo zmierzą się drużyny z ligowej czołówki, a kilku graczy będzie miało okazję wystąpić przeciwko swojej byłej drużynie.

W sumie w obu ekipach jest sześciu zawodników, którzy mieli okazję grać w drużynie z którą zmierzą się w sobotę. Pierwszym z nich jest urugwajski obrońca Atletico, Diego Godin, który przed przejściem do drużyny z Madrytu przez kilka sezonów bronił barw Submarino. Drugim jest argentyński napastnik Luciano Vietto, który do Atletico został sprzedany podczas ostatniego okna transferowego za 20 mln euro. Trzeci to pomocnik Óliver Torres, który przez pół roku od stycznia do czerwca 2014 roku był wypożyczony z Atletico do Villarrealu.

W kadrze Submarino również jest trzech zawodników, którzy mieli okazję bronić barw Atletico Madryt. Niestety dwóch z nich jest obecnie kontuzjowanych. Okazję do gry będzie miał napastnik Leo Baptistao, który ostatnio pozostał praktycznie jedynym napastnikiem w dyspozycji trenera Marcelino. Inny były gracz Atletico to napastnik Adrian, który w meczu z Malaga nabawił się urazy, a trzecim graczem jest Sergio Asenjo. Niestety podstawowy bramkarz Villarreal leczy bardzo poważną kontuzję kolana.

mundodeportivo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz