czwartek, 14 kwietnia 2016

Sparta Praga vs Villarreal CF


Villarreal CF zmierzy się dzisiaj na wyjeździe ze Spartą Praga w rewanżowym spotkaniu 1/4 finały Ligi Europy. Mecz na stadionie Generali Arena (na Letnej) rozpocznie się w czwartkowy wieczór o godzinie 21:05 i poprowadzi je jako arbiter główny Martin Atkinson z Anglii.

Pierwsze spotkanie w ubiegły czwartek zakończyło się skromnym zwycięstwem Submarnio 2:1, choć gospodarze na El Madrigal mieli ogromną przewagę i gdyby wykorzystali choć połowę dogodnych sytuacji bramkowych, to dzisiejszy mecz w Pradze mógłby być zwykła formalnością. Tak się jednak nie stało zawodników Villarrealu może dzisiaj czekać ciężka przeprawa na stadionie przy Letnej.

Trener Marcelino ma spory komfort kadrowy, bo kolejni zawodnicy wrócili do zdrowia po kontuzjach. Urazy eliminują wciąż jedynie Mateo Musacchio i Daniele Bonerę. Podczas spotkania Bruno Soriano i Jaume Costa powinni uważać na żółte kartki, bo w razie takowej zobaczenia będą musieli pauzować w kolejnym spotkaniu.

Zdecydowanie gorszą sytuację kadrową ma trener Sparty Praga. Nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z zawieszonych za kartki, pomocnika Jakuba Brabeca i obrońcy Costy Nhaimonesu. Ponadto kontuzjowani są Zahustel, Mazuch, Jiráček. 

Kadra meczowa Villarreal CF:
Bramkarze: Asenjo, Areola, Barbosa.
Obrońcy: Mario, Rukavina, Víctor Ruiz, Eric Bailly, Jaume Costa, Pablo Íñiguez.
Pomocnicy: Pina, Bruno, Trigueros, Denis Suárez, Castillejo, Samu García, Jonathan dos Santos. 
Napastnicy: Soldado, Bakambu, Leo Baptistao, Adrián López. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz