niedziela, 11 września 2016

Wygrana na La Rosaleda

Villarreal CF pokonał na wyjeździe 2:0 Malagę CF, w spotkaniu 3. kolejki LaLiga Santander. Było to pierwsze ligowe zwycięstwo Submarino w tym sezonie, po dwóch kolejnych remisach na początku sezonu, a zarazem premierowa wygrana dla trenera Frana Escribá.

Obie bramki dla Villarreal padły pod koniec pierwszej połowy, a strzelili je Jaume Costa i Sansone. Dla tego drugiego było to premierowe trafienie w barwach Submarino. W międzyczasie gola mógł strzelić również Bruno, ale w 40. minucie jego strzał z rzutu karnego obronił Kameni. Zwycięstwo było jednak bardzo zasłużone i ze spokojem można czekać na czwartkowy pojedynek na El Madrigal z FC Zurich w Lidze Europy.

Malaga CF vs Villarreal CF - 0:2 (0:2)
0:1 Jaume Costa (34’)
0:2 Sansone (44’)