sobota, 28 stycznia 2017

FEN 15 w naszym obiektywie. Relacjonujemy przebieg walk i całą galę!


FEN 15: Final Strike to gala, która odbyła się 14 stycznia 2017 roku, zapewniając już na samym początku roku kapitalne emocje, które udzieliły sie nie tylko zawodnikom, lecz również i fanom, którzy tłumnie zgromadzili się na galę FEN 15, w Lubinie.

Bieg gali był niesłychanie energiczny i obfitował w dziesiątki zwrotów akcji, w trakcie pewnych walk. Jedną z ciekawszych walk zanotowała bez zaprzeczania Róża Gumienna, jaka wygrała własną rywalizację z Martiną Fendrichovą poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

Niezależnie od tego, mieliśmy szansę oglądać pozostałe, podobnie zajmujące i intrygujące walki. 1 z nich, jest bez kwestionowania starcie Kamila Gniadka vs. Vincenta del Guerrę. Polak w niezmiernie godziwym stylu (wykonując skrętówkę) doprowadził do przedwczesnego poddania walki, przez swego oponenta.

Cała gala z gwarantem podobała się w takim razie kibicom, jacy mocno dopingowali naszym rodakom.

Wieczoru umilały także "Ring Girls" jakie w skąpych strojach promowały sponsorów tegoż wydarzenia.


Na koniec walka wieczoru, czyli pojedynek Paweł Biszczak vs. Wojciech Wierzbicki. Batalia skończyła się niejednogłośną decyzją sędziów, odnośnie wygranej Pawła Biszczaka. Walka była bardzo brutalna i skomplikowana dla obydwu zawodników, lecz tym razem górą okazał się Paweł Biszczak, jaki lepiej wypadł na przestrzeni wszystkich rund pojedynku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz