niedziela, 29 stycznia 2017

W końcu wygrana nad Grenadą

Villarreal CF pokonał u siebie ekipę Granady CF w spotkaniu 20. kolejki La Liga Santander.Tym samy ekipa trenera Frana Escriby po trzech spotkaniach bez wygranej w końcu zainkasowała komplet punktów.

Bramkarz zespołu gości, Guillermo Ochoa, miał pełne ręce roboty od początku spotkania. Już w siódmej minucie musiał interweniować po płaskim strzale Triguerosa. Odbitą piłkę przez Meksykanina wyekspediowali obrońcy, zażegnując zagrożenie.

W 13. minucie składającego się do strzału Sansone w ostatniej chwili ubiegł Foulquier, a z kolei w 21. minucie piłka po strzale włoskiego napastnika z rzutu wolnego zatrzymała się na poprzeczce.

Zdecydowana przewaga Villarrealu została udokumentowana na kilka minut przed zejściem do szatni na przerwę. Długie podanie pod linię końcową zdołał opanować Alvaro Gonzalez. Obrońca od razu odegrał wzdłuż linii bramkowej, gdzie rozpędzony Bruno Soriano trafił do bramki.

Po przerwie tempo gry opadło. Przewaga Żółtych Łodzi Podwodnych nie była już tak przewidywana, stąd reakcja trenera Escriby. Debiutu w 63. minucie doczekał się Adrian Lopez, wypożyczony w tym tygodniu z FC Porto.

Podwyższenie wyniku nadeszło w 73. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Alvaro Gonzalez. Strzał obrońcy przypadkowo zablokował Sansone, ale przy dobitce już z pozycji leżącej Gonzaleza, Ochoa skapitulował.

Rezultat w końcówce mógł jeszcze zmienić Adrian, ale po strzale nowego gracza Villarreal, piłka zatrzymała się na poprzeczce.

opis przebiegu spotkania z primeradivision.pl

* skrót spotkania - tutaj
 
* pełna dokumentacja spotkania - tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz