środa, 5 kwietnia 2017

Przełamali się?

Villarreal CF pokonał 1:0 na wyjeździe Real Betis w spotkaniu 30. kolejki La Liga Santander. Tym samym Submarino zgarnęli komplet punktów po dwóch kolejnych porażkach i powrócili na 5. miejsce w tabeli kosztem Realu Sociedad.

Od pierwszego gwizdka sędziego lepsze wrażenie sprawili goście. Aktywny w szeregach Żółtych Łodzi Podwodnych był Nicola Sansone, który kilka razy próbował uderzać na bramkę rywali. W 10. minucie uderzał z dystansu, a siedem minut później znalazł się sam na sam z bramkarzem. W obu przypadkach górą byli bramkarz. Ostatecznie w pierwszej połowie kibice nie doczekali się goli.

Dwie minuty po przerwie Villarreal wyszedł na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Jose Angela spod linii końcowej, do piłki dopadł zamykający akcję Adrian Lopez i uderzeniem z bliska trafia do siatki. Jak się później okazało była to jedyna bramka tego spotkania.