środa, 26 kwietnia 2017

Zdobyli Vicente Calderón!

Villarreal CF pokonał 1:0 na wyjeździe Atletico Madryt w spotkaniu 34. kolejki La Liga Santander. Bramkę na wagę wyjazdowego zwycięstwa strzelił w 82. minucie Roberto Soriano.

Początek tej rywalizacji wcale nie zapowiadał wpadki Los Rojiblancos. Gospodarze mieli od samego początku zdecydowaną przewagę. Ich problem polegał na tym, że znakomicie spisywał się bramkarz Villarrealu, Andres Fernandez. Wybronił on m.in. strzały Angela Correy i Saula Nigueza. Swoją okazję przed przerwą miał równie Antoine Griezmann, ale i jemu zabrakło precyzji.

Po zmianie stron gospodarze nie mieli już tylu okazji strzeleckich. Swoją szansę w 82. minucie wykorzystali natomiast niespodziewanie przyjezdni. Wówczas, po centrze Cedrica Bakambu, piłkę do siatki skierował Roberto Soriano.