poniedziałek, 18 grudnia 2017

Z Vigo na tarczy

Villarreal CF wygrał na wyjeździe 1:0 z Celtą Vigo w spotkaniu 16. kolejki La Liga Santander 2017/2018. Tym samym Submarino przerwali passę 4 kolejnych spotkań ligowych bez wygranej.

Pierwsza połowa zdecydowanie rozczarowała. Kibice nie mogli oglądać prawie żadnych sytuacji podbramkowych, które byłyby zagrożeniem. Zakończyła się jednak wynikiem 1:0 dla Villarrealu. Pablo Fornals wyskoczył do dośrodkowania carlosa Bacci i strzałem głową z bliska otworzył wynik spotkania.

Po zmianie stron bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Bacca, ale nie trafił do siatki. W 74. minucie odpowiedzieli piłkarze Celty. Emre Mor z bliska trafił jednak w słupek.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Villarrealu 1:0. W tabeli gospodarze pozostali na dwunastym miejscu, a goście wskoczyli na szóstą pozycję.

opis spotkania za: sport.onet.pl