niedziela, 7 stycznia 2018

Tylko remis z Deportivo

Villarreal CF tylko zremisował u siebie 1:1 z walczącym o uniknięcie degradacji Deportivo La Coruna w spotkaniu 18. kolejki La Liga Santander 2017/2018. Niestety Submarino nie wykorzystali okazji na awans w tabeli na 5. miejsce kosztem Sevilli.
Pierwsza połowa nie zapowiadała niespodzianki. Do przerwy gospodarze prowadzili po trafieniu Enesa Unala w 30. minucie, który powrócił do klubu z wypożyczenia z Levante.

W 37. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Andone, ale Asenjo zdołał sparować futbolówkę na rzut rożny i cały czas gospodarze prowadzili jednym trafieniem.

W 52. minucie okazje miał Castillejo, lecz dobrą interwencją popisał się golkiper Deportivo. W 70. minucie bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Lopez, ale ten był na posterunku.

Goście wyrównali w 84. minucie, kiedy to bramkę zdobył Andone. Jak się finalnie okazało, było to trafienie na wagę punktu dla przyjezdnych.

opis spotkania za: primeradivision.pl