czwartek, 27 września 2018

Athletic zatopiony przez Submarino

Villarreal CF rozbił 3:0 na wyjeździe Athletic Bilbao w spotkaniu 6. kolejki La Liga Santander 2018/2019. Tym samym Submarino wygrali drugi mecz ligowy w tym sezonie i zaczynają piąć się w ligowej tabeli.

Pierwsza bramka w tym starciu padła dopiero w 65. minucie, a jej autorem był Pablo Fornals. Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii zdecydował się na oddanie strzału z dystansu i umieścił piłkę pod poprzeczką. Submarino powiększyli przewagę w 80. minucie. Wówczas Santi Cazorla zagrał z rzutu rożnego, do futbolówki najwyżej wyskoczył Ramiro Mori i uderzeniem głową wpakował ją do siatki. Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 89. minucie Toko Ekambi, który odebrał w polu karnym dokładne płaskie podanie i trafił w prawy dolny róg.