środa, 27 października 2021

Szczęśliwy remis z Cadiz

Villarreal CF zremisował na Estadio de la Ceramica 3:3 z Cadiz CF w spotkaniu 11. kolejki La Liga Santander 2021/2022. Submarino uratowali remis w samej końcówce, bo do 85. minuty przegrywali 1:3.

W starciu Villarrealu z Cadizem niekwestionowanym faworytem byli gospodarze. A jednak, jeszcze przed upływem kwadransa do ich siatki trafił Choco Lozano. Co prawda Żółta Łódź Podwodna odpowiedziała, gdy po rzucie rożnym strzelił Pau Torres, ale nie był to koniec popisów napastnika Cadizu. Honduranin już w czasie doliczonym do pierwszej połowy przywrócił gościom prowadzenie po sprytnie rozegranym rzucie wolnym.

Już w 52. minucie Lozano skompletował hat-tricka. Po podręcznikowej kontrze Ruben Sobrino wystawił futbolówkę Honduraninowi, a ten z bliska pokonał Sergio Asenjo. Villarreal złapał jeszcze kontakt za sprawą wprowadzonego z ławki Boulaye Dii, a w samej końcówce punkt gospodarzom zapewnił Arnaut Danjuma.