środa, 22 grudnia 2021

Zdemolowali Alaves

Villarreal CF rozbił na Estadio de la Ceramica 5:2 Deportivo Alaves w zaległym spotkaniu 4. kolejki La Liga Santander 2021/2022. Submarino zakończyli rok trzecim kolejnym ligowym zwycięstwem i tracą już tylko 4 oczka do strefy pucharowej.

Gospodarze po słabym początku starają się gonić pozycje dające grę w europejskich pucharach. Goście plasują się w strefie spadkowej.

Początkowo wszystko szło po myśli Villarrealu. Gospodarze po niespełna dwóch kwadransach prowadzili dwoma golami. Przed przerwą Deportivo złapało kontakt, a w 65. minucie był już remis.

Radość gości z punktu trwała zaledwie przez jedenaście minut. Gracze Villarrealu wrzucili wyższy bieg i w niespełna kwadrans zdobyli trzy gole. Gospodarze do 6. pozycji tracą obecnie już tylko trzy punkty.

źródło: sportowefakty.wp.pl