środa, 31 stycznia 2018

Javiego Fuego wzmocnił Submarino

Villarreal CF pozyskał z Espanyolu Barcelona doświadczonego pomocnika Javiego Fuego, który związał się z kontraktem do czerwca 2020 roku. Zapłacono za niego 750 tys. euro.


Villarreal i Espanyol osiągnęły porozumienie transferowe w sprawie Javiego Fuego, który podpisał z Żółtą Łodzią Podwodną kontrakt do 30 czerwca 2020 roku. Urodzony w Asturii pomocnik dziś rano trenował już z nowym zespołem, natomiast o 12:30 odbyła się jego oficjalna prezentacja w towarzystwie dyrektora generalnego klubu, Fernando Roiga.

Javi Fuego urodził się 4 stycznia 1984 roku, a przed związaniem się z Villarrealem reprezentował barwy Sportingu Gijon, Levante, Recreativo Huelva, Rayo Vallecano, Valencii i Espanyolu. Doświadczony pomocnik stanie się tym samym alternatywą dla młodego Rodriego Hernandeza.

34-latek jest trzecim zimowym wzmocnieniem Villarrealu, choć jak dotąd jedynym, sprowadzonym na stałe. Wcześniej na Estadio de la Ceramica na zasadzie wypożyczenia pojawili się Roger Martinez z JS Suning i Salem Al-Dawsari z Al-Hilal.

ligahiszpanska.com/mundodeportivo.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz