poniedziałek, 17 maja 2021

Rozjechali Sevillę

Villarreal CF rozbił na Estadio de la Ceramica 4:0 Sevillę FC w spotkaniu 37. kolejki La Liga Santander 2020/2021. Dzięki tej wygranej Submarino zagrają w przyszłym sezonie w europejskich pucharach, nie wiadomo jeszcze tylko w których.

Bohaterem spotkania był Carlos Bacca, który uzyskał w tym meczu hat-tricka. Mecz po raz pierwszy od wielu miesięcy mogli na oczy zobaczyć kibice. Zasiadło i 5000 na trybunach.

Początek spotkania należał do gości, ale później do głosu doszli gospodarze i na przerwę schodzili prowadząc 1:0. Tuż po przerwie wynik podwyższył Bacca, a gdy w 53. minucie arbiter pokazał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę Digo Calosowi losy meczu praktycznie zostały przesądzone. Submarino dobili rywala dwoma kolejnymi trafieniami i zapewnili sobie tym samym awans do europejskich pucharów.