poniedziałek, 4 października 2021

Druga wygrana w sezonie

Villarreal CF pokonał na Estadio de la Ceramica 2:0 Real Betis w spotkaniu 8. kolejki La Liga Santander 2021/2022. Była to druga wygrana Submarino w aktualnym sezonie ligowym i 7. kolejne spotkanie bez porażki.

Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy, ale goście starali się odgryzać groźnymi kontratakami. Swoimi wielkimi możliwościami zabłysnął strzelec dwóch goli Danjumą. Holender pierwszego gola strzelił w doliczonym czasie pierwszej połowy, popisując się świetnym strzałem w okolicy krótkiego słupka bramki rywali. Natomiast w 69. minucie ustalił wynik rywalizacji, ogrywając bramkarza rywali.